Vinotéka a vinárna "U MYDLÁŘE"

Jak na to?

  VÍNO UŠITÉ NA MÍRU ANEB OSOBNÍ DÁRKOVÁ ETIKETA 

   Je unikátní služba Vinotéky a vinárny „U MYDLÁŘE“ a značky VÍNO CENEK, pod kterou distribujeme vína z našeho moravského sklepa v Drnholci. Není nic krásnějšího, než dokonalý dárek, který potěší nejen svým balením a obsahem, ale je dokonce konkrétně adresován a designově zpracován k potěše svého majitele. Takový dárek se pak stává jedinečným a neopakovatelným. Lze jej využít k nejrůznějším příležitostem. Několik příkladů a nápadů Vám níže předkládáme. V nadcházejícím podzimu bude pro všechny firmy a majitele živností zajímavé vědět, že:
   Od roku 2005 lze totiž podle zákona č. 441/2005 Sb. použít tiché víno do hodnoty 500,- Kč za kus jako reklamní předmět, pokud bude tento předmět opatřen reklamní etiketou s označením propagovaného předmětu či firmy. Je to užitečná možnost, jak podpořit vlastní prodej, odměnit své obchodní partnery a stylově poděkovat za dosavadní úspěšnou spolupráci. V našem sortimentu najdeme k tomuto účelu také širokou nabídku dárkových obalů.

   Nemusíte však být firemním zákazníkem, vyrobíme Vám etiketu k nejrůznějším soukromým příležitostem.  Nejžádanější jsou etikety k narozeninám, jmeninám, svatbě a pod.. Do etikety vložíme fotografii nebo text podle Vašeho přání.

   Rádi dáváme do etiket nejrůznější obrazy nebo umělecké předměty. Pokud provozujete galerii nebo připravujete svoji vernisáž, určitě se ozvěte, protože tento způsob prezentace patří k nejatraktivnějším.

   Pokud máte svoji restauraci, hotel nebo jakékoli jiné zařízení, které budete chtít dlouhodobě prezentovat, zpracujeme Vám celou etiketu v duchu Vašeho používaného designu a můžeme spolupracovat v rámci velkoobchodu.

   Prázdná etiketa vypadá jako na přiloženém obrázku. Vrchní část lze použít pro Vaše soukromé účely, spodní část obsahuje nutné údaje o víně. Etiketa je z přírodně nažloutlého materiálu a celá má velikost 115x95 mm. Texty a obrázky posílejte na náš e-mail: info@umydlare.cz.

Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika