Vinotéka a vinárna "U MYDLÁŘE"

ZAHRANIČNÍ VÍNA

Zahraničních vín je velmi a velmi mnoho, a tak se snažíme pro Vás vybírat jen ty nejzajímavější z nich, které by navíc odpovídaly dobrému poměru mezi kvalitou a cenou. 

OCHUTNALI JSME A MŮŽEME DOPORUČIT:

Červená vína z CHILLE
Tohle je naše úplná novinka, která určitě stojí za ochutnání. Chillská vína jsou velmi plná, hutná a bohatá na taniny. Také barvu mají temnou. V tomto regionu Chille panuje zajímavé klimatické podnebí, kdy letní teploty nepřevyšují 25 °C a zimní zase neklesají pod 15 °C. To se projevuje právě zmíněnou robustností, ale přitom i delikátností zdejších vín. Navíc všechna tato vína se pěstují a vyrábí jako bioorganická a dokonce i biodynamická.

Tokajská vína - tato vína jsme si loni vybrali na největším mezinárodním veletrhu v německém Düsseldorfu, takže jsme u nás určitě jediní, kteří je mají v nabídce a troufáme si tvrdit, že tato vína jsou jedny z nejlepších v Maďarsku, protože na celém veletrhu jsme už opravdu nenašli lepší. Ambaláž je velmi netradiční, protože etikety jsou kovové a jedno z nabízených vín je dokonce Tokajská Esence a s tou se obchoduje jen velmi zřídka.

Jihoafrická vína - svou mohutností, vyzrálým taninovým charakterem a dokonalou ovocnou chutí, nadchnou snad každého milovníka a obdivovatele robustních červených vín. Je to velmi zajímavý, mezi konzumenty dodnes trochu neobjevený vinařský ráj, o kterém se hodně povídá, ale málo kdo jej skutečně ochutnal. Proto neváhejte a přijďte si zakoupit jeden z těchto klenotů, ať víte o čem to je.

Francouzská vína Morgon a Régnié jsou plná, přitom však ovocná a harmonická vína. Doporučujeme ochutnat.

Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika